Apie mus

Realybe paversti pačias gražiausias jūsų gyvenimo akimirkas ir džiuginti šiltais prisiminimais – pagrindinė UAB „Fotopliusas“ misija. 1991 metais savo darbą pradėjusios įmonės svarbiausia veikla – fotonuotraukų spausdinimas ir rėminimo paslaugos.

Ne veltui sakoma, kad artimų žmonių, įsimintinas džiugias minutes įamžinusios, nuotraukos – vienas svarbiausių dalykų kiekvieno žmogaus gyvenime. „Fotopliusas“ ir rūpinasi tuo, kad sustabdytos akimirkos virstų kokybiškomis įvairaus formato nuotraukomis, vėliau jas galėtumėte įrėminti, saugiai įamžinti albumuose, pasidaryti suvenyrus su pageidaujamomis fotografijomis bei kitais būdais šiltus prisiminimus paversti nuolat matomais ir džiuginančiais.

Mūsų stiprybė – ne tik kokybiškos prekės ir paslaugos. Profesionalios komandos dėka užtikrinsime jums malonų ir profesionalų aptarnavimą, operatyvumą ir draugišką atmosferą.

Ilgametė darbo patirtis mums leido pažinti savo klientą, todėl mes žinome, ko reikia kiekvienam užsukusiam pas mus. Nuolat stebėdami jūsų lūkesčius bei investuodami į naujausias technologijas, stengiamės pasiūlyti tik aukščiausios kokybės paslaugas ir prekes, patenkinančias kiekvieno kliento poreikius.

Stipriausi

Fotopliusas - tai auganti ir tobulėjanti įmonė fotografijos versle.

Rankų darbo albumai gaminami naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas bei vertinami pagal griežtus reikalavimus.

Aukštą pagaminamų darbų kokybę lemia preciziškas požiūris į darbą bei malonus bendradarbiavimas su klientais.

Įmonė įsteigta: 1991

Darbuotojai: 20

Gaminamų produktų įvairovė: >120 skirtingų produktų

Direktorius: Darius Lapinskas

Telefonas: +370 682 15663, +370 46 311031

El. paštas: info@fotopliusas.lt

Copyright © 2017 Fotopliusas