Fotoalbumai Clixx Pixx

ClixxPixx fotoalbumas – tai lengvas ir greitas būdas pačiam susikurti originalų ir kompaktišką fotografijų albumą. Jame išsaugotos akimirkos iš kelionių, šeimos švenčių ar kitų jums brangių renginių ilgai džiugins šiltais prisiminimais ne tik jus, bet ir jūsų artimuosius. Šis albumas - puiki dovana draugui, šeimos nariui ar verslo partneriui.

1. Parsisiųskite nemokamą ClixxPixx maketavimo programą iš čia "ClixxPixx Design Suite Home" (veikia tik Windows sistemoje)

2. Įdiegtoje programoje pasirinkite produkto tipą norimą dydį bei viršelio dizainą:Digi 4 ( max. 20 psl.) arba Pro 2 (max. 32 psl.).

3. Pasirinkite albumo maketavimo dizaino šabloną.

4. Atsidarykite nuotraukas faile - "Vaizdai". Pasirinkite arba pakeiskite šabloną - ,,Eskizai“, tempdami pasirinktą išdėstymą kairiu pelės klavišu ant norimo puslapio. Galite rinktis iš įvairių išdėstymų, spalvų ir fonų, koreguoti nuotraukų dydį bei rėmelį, užrašyti norimą tekstą.

5. Nuotraukų redagavimo priemonės matomos paspaudus dešinį pelės klavišą ant pasirinktos fotografijos.

6. Albumas privalo turėti lyginį puslapių skaičių. Baigę darbą, išsaugokite albumą. Norėdami užsakyti, spauskite ant pirkinių krepšelio, suveskite privalomus duomenis bei pasirinkite failo įkėlimo būdą. ) Nepamirškite nurodyti atsiėmimo vietą ( Laukininkų g. 3 arba I.Kanto g. 12, Klaipėda ) arba siuntimo adresą

7. Gavę užsakymą, mūsų konsultantai susisisieks su jumis, atsiųs sąskatą faktūrą.

8. Apmokėję sąskaitą atsiųskite pavedimo kopija ir mes pradėsime fotoalbumo gamybą (3-5 darbo dienos)

* ŠIŲ ALBUMŲ VIRŠELIUS GAMINAME PATYS ! Turime įvairių medžiagų.:

  • NAPURA

  • EKO ODA
  • NATŪRALUS LINAS
  • VELIŪRAS
  • NATŪRALI ODA
  • VERSTA ODA

Viršelis gali būti ir personalizuotas !

Šioje kategorijoje nėra prekių.
Copyright © 2017 Fotopliusas