Privatumo politika

UAB „Fotopliusas“ privatumo politika

Ši privatumo politika bei mūsų pateiktos sąlygos apibrėžia, kaip UAB „Fotopliusas“ naudos Jūsų asmeninę informaciją ar Jūsų mums suteiktus duomenis, kol esate UAB „Fotopliusas“ teikiamų paslaugų vartotojas.

Kiekvienam vartotojui, besilankančiam mūsų tinklalapyje, užtikriname privatumą. Paskyros ir asmeninės informacijos saugumas yra pateikiamas žemiau.

Mes saugome ir naudojame Jūsų asmeninę informaciją tik tokiais atvejais:

Siekdami įvykdyti pirmiau išvardintus dalykus ir gerinti darbo kokybę, mes turime rinkti ir apdoroti asmeninę informaciją apie Jus (įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, informaciją apie Jūsų apsilankymus svetainėje ir užsakymų informaciją bei jų vykdymą). Mes galime paprašyti Jus šios informacijos interneto svetainėje, registracijos metu arba vėlesnėje darbų eigoje.

Norint pasinaudoti kai kuriomis mūsų paslaugomis, Jums gali tekti pateikti mums asmeninę informaciją, kuri bus perduota trečiajai šaliai (pavyzdžiui, jei norite, kad užsakymas Jums būtų pristatytas per siuntų tarnybą į namus ar galbūt pageidaujate, kad siuntinį gautų kitas adresatas). Mes naudosime šią informaciją tik užsakymo įvykdymui ir niekam daugiau.

Asmeninė informacija nebus naudojama be Jūsų leidimo, nebent:

Jeigu Jūs nenorite iš mūsų ir/ arba mūsų partnerių gauti el. laiškų, prašome, prisijungus prie paskyros, pasirinkti "Mano profilis" ir įsitikinti, kad ši paslauga yra išjungta.

Duomenų tikslumas

Mūsų tikslas yra išsaugoti kuo tikslesnius duomenis. Jei norėtumėte peržiūrėti ar pakeisti asmeninius duomenis, kuriuos mums pateikėte, tai padaryti galite prisijungę prie savo paskyros ir paspaudę "Mano profilis".

Duomenų saugumas

Technologija, kurią mes naudojame, ir politiką, kurią įdiegėme,skirta apsaugoti Jūsų privatumui nuo neteisėtos prieigos ir netinkamo naudojimo. Mes ir toliau atnaujiname šias priemones, vos tik atsiranda nauja technologija.